Zubní implantáty Praha

Zubní lékařství se neustále vyvíjí a díky tomu je dnes možné mezi moderní prostředky zařadit zubní implantáty. Vyrábějí se z kvalitního titanu a svým tvarem připomínají menší šroubek. Pokud je váš chrup poškozen, nastupují pomocné zubní implantáty. Implantáty téměř nerozeznáte od Vašich zubů. Váš úsměv bude zase dokonalý.

zubní implantátyZubní implantáty Praha jsou náhrady zubů, jež jsou upevněny přímo do kosti. Rychle a profesionálně vám je implantujeme v Dentálním centru Urbánek na Praze 2!

Zubní implantáty Praha - jedná se o „hmoždinku“, na niž se po vhojení ( 2-3 měsíce ) připevňuje korunka, můstek či hybridní náhrada. Obavy z nepřijetí zubního implantátu tělem pacienta jsou většinou zbytečné - všeobecně se dosahuje 95% úspěšnost. Např. po vytržených zubech bývají podmínky většinou příznivé, zejména však v horní čelisti je před implantací často nutno upravit objem nebo kvalitu kosti (augmentace).

Po vlastní implantaci následuje zhruba za 4 - 6 měsíců. Určitou komplikací jsou celková onemocnění (cukrovka, nemoci imunitního systému, osteoporóza,…) Naopak v případě dobrých podmínek je možné zubní implantáty Praha okamžitě zatížit a provizorní korunku nebo zubní můstek nasadit v den samotné implantace. 

 

  GALERIE NAŠICH PRACÍ                                     CENÍK ZUBNÍ IMPLANTÁTY      

 

Životnost implantátů je dána více faktory. Velmi důležitá je správná hygiena, pravidelné kontroly, kvalita kosti v čelisti, zdravotní stav a pod. Životnost implantátu jako takového není omezena. Jeho zavedení je limitováno minimálním věkem cca 16 let. Horní hranice není. Zavedení jednoho implantátu trvá zhruba 30 minut a je prováděno v lokálním umrtvení. Dle rozsahu práce a s ohledem na komfort a přání pacienta lze implantování podstoupit i v analgosedaci.

Zubní implantáty Praha jsou jednou z nejdůležitějších věcí stomatologického průmyslu. Některé zuby se kazí rychleji některé pomaleji, záleží na dentální hygieně každého z nás, ale také na správné životosprávě. Není se tedy čemu divit, že některé zuby časem vypoví svojí službu ať částečně, nebo úplně. Právě v takových případech se určitě z estetického i praktického hlediska vyplatí zakoupení zubního implantátu, který zaručeně, kvalitně a bez bolesti nahradí tu část vašeho chrupu která chybí.

Doba pokročila, stomatologie se stále vyvíjí a zubní implantáty jsou čím dál tím více přesnější a na profesionální úrovni. Zubní implantáty Praha 2 jsou zároveň i zachránci nepříjemných situací, které se mohou stát každému z nás bez ohledu na naši zubní hygienu, např. pád z kola, čelní střetnutí apod.

A jak se zubní implantáty aplikují? V první řadě je potřeba říct, že se tohoto zubařského zákroku nemusíte vůbec obávat. Díky znecitlivění má zákrok bezbolestný průběh a délka zákroku se pohybuje kolem 40 minut.

 

zubní implantáty - implantáty - implantáty zubů - zubníimplantace

 

 Zeptejte se lékaře na zubní implantáty :

 

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Text vzkazu
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

* = povinný údaj

Zeptejte se lékaře

SPOLUÚČAST POJIŠŤOVEN

Informace o spolupráci s pojišťovnami zde!

Novinky

29.3.2023

Návrat sestřičky po mateřské dovolené

Od března 2023 se můžete v ordinaci opět setkávat se setřičkou Janou Stádníkovou, jež se vrátila po...

6.1.2023

Úprava cen od 1.1.2023

V atmosféře všeobecného zdražování jsem nucen reagovat a příslušně upravit i naše ceny. Viz. ceník...

ARCHIVRedakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2010 DCU. Všechna práva vyhrazena. Mapa webu
Dentální centrum Urbánek s.r.o, Londýnská 45/665, Praha 2, Tel.: 777 873 505, Email: info@dcupraha.cz  

Soukromá zubní ordinace