Zubní implantáty Praha

zubní implantátyZubní implantáty Praha jsou náhrady zubů, jež jsou upevněny přímo do kosti. Rychle a profesionálně vám je implantujeme v Dentálním centru Urbánek na Praze 2!

Zubní implantáty Praha - jedná se o „hmoždinku“, na niž se po vhojení ( 2-3 měsíce ) připevňuje korunka, můstek či hybridní náhrada. Obavy z nepřijetí zubního implantátu tělem pacienta jsou většinou zbytečné - všeobecně se dosahuje 95% úspěšnost. Např. po vytržených zubech bývají podmínky většinou příznivé, zejména však v horní čelisti je před implantací často nutno upravit objem nebo kvalitu kosti (augmentace).

Po vlastní implantaci následuje zhruba za 4 - 6 měsíců. Určitou komplikací jsou celková onemocnění (cukrovka, nemoci imunitního systému, osteoporóza,…) Naopak v případě dobrých podmínek je možné zubní implantáty Praha okamžitě zatížit a provizorní korunku nebo zubní můstek nasadit v den samotné implantace. 

 

 GALERIE NAŠICH PRACÍ                                     CENÍK ZUBNÍ IMPLANTÁTY     

 

Životnost implantátů je dána více faktory. Velmi důležitá je správná hygiena, pravidelné kontroly, kvalita kosti v čelisti, zdravotní stav a pod. Životnost implantátu jako takového není omezena. Jeho zavedení je limitováno minimálním věkem cca 16 let. Horní hranice není. Zavedení jednoho implantátu trvá zhruba 30 minut a je prováděno v lokálním umrtvení. Dle rozsahu práce a s ohledem na komfort a přání pacienta lze implantování podstoupit i v analgosedaci.

Zubní implantáty Praha jsou jednou z nejdůležitějších věcí stomatologického průmyslu. Některé zuby se kazí rychleji některé pomaleji, záleží na dentální hygieně každého z nás, ale také na správné životosprávě. Není se tedy čemu divit, že některé zuby časem vypoví svojí službu ať částečně, nebo úplně. Právě v takových případech se určitě z estetického i praktického hlediska vyplatí zakoupení zubního implantátu, který zaručeně, kvalitně a bez bolesti nahradí tu část vašeho chrupu která chybí.

Doba pokročila, stomatologie se stále vyvíjí a zubní implantáty jsou čím dál tím více přesnější a na profesionální úrovni. Zubní implantáty Praha 2 jsou zároveň i zachránci nepříjemných situací, které se mohou stát každému z nás bez ohledu na naši zubní hygienu, např. pád z kola, čelní střetnutí apod.

 

zubní implantáty - implantáty - implantáty zubů - zubníimplantace

 

 Zeptejte se lékaře na zubní implantáty :

 

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Text vzkazu
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

* = povinný údaj

Zeptejte se lékaře

SPOLUÚČAST POJIŠŤOVEN

Informace o spolupráci s pojišťovnami zde!

Novinky

1.1.2017

Spolupráce s Benefity

Naše ordinace spolupracuje již s druhým poskytovatelem zaměstnaneckých výhod. Mimo již dřívější...

26.4.2016

Operační mikroskop Zeiss

Dbáme na kvalitu. Standardní je u nás ošetření pod velkým zvětšením. Používáme nejmodernější...

ARCHIVRedakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

© 2010 DCU. Všechna práva vyhrazena. Mapa webu
Dentální centrum Urbánek s.r.o, Londýnská 45/665, Praha 2, Tel.: 777 873 505, Email: info@dcupraha.cz  

Soukromá zubní ordinace