Bělení zubů

Krásný úsměv prozradí mnohé. Nestyďte se usmívat ani nosit výrazné barvy rtěnek, které odhalí barvu zubů. Pokud bělost vašich zubů neodpovídá zcela vašim představám, změňte to. Kromě pravidelné kontroly zubů se k nám můžete objednat také na bělení. Na barvu zubů mají vliv zejména potraviny jako je víno, káva a podobně. Nenechte si kazit úsměv. Objednejte se k nám na bělení zubů a nechte to raději na odbornících.

Bělení zubů - jedná se o zesvětlující proces, jež by měl následovat až po dokonalém vyčištění zubů od všech pigmentací a zubního kamene. Je-li správně indikováno a neprovádí-li se příliš často, není tento zákrok pro zuby ničím škodlivým a poškozujícím. Bělení zubů se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám, lidem mladším 18 let nebo silným kuřákům. Zuby citlivé nebo poškozené kazem by měly být před procesem bělení ošetřeny. V případě zanedbání tohoto doporučení by mohla být procedura bolestivá.

Dvě nejužívanější metody bělení zubů jsou bělení ordinační a domácí. viz.níže

     

CENÍK BĚLENÍ ZUBŮ 

Ordinační bělení

Ordinační bělení zubů se provádí v zubní ordinaci a trvá 60 - 90 minut. Používají se bělící gely o koncentracích 20 - 35%. Tato koncentrace, v kombinaci s lampou, zaručuje rychlý výsledek. Gely se nanášejí na zuby ve 3 cyklech a bělící účinek je umocňěn osvitem lampou. Dásně jsou chráněny a otevřená ústa pomáhá pacientovi pohodlně udržet speciální nosič.

Příkladem metody ordinačního bělení je technika Brite smile využívící 15% gelu aktivovaného plazmatickou lampou. Touto metodou je dosahováno zářivého vybělení s dlouhotrvajícím účinkem a minimální citlivostí během procedůry i po ní. 

Domácí bělení zubů

Domácí bělení zubů začíná výrobou průhledných plastový nosičů na základě otisku zubů v ordinaci. Do tohoto nosiče si doma nanášíte bělicí gel o koncentraci 10 - 16 %. Nosič se nosí po dobu 2 hodin každý den, dokud nedosáhnete požadované bělosti zubů. Dalším postupem je nasazení těchto nosičů „na noc“. Nevýhodou tohoto bělení zubů je časová náročnost a důsledné dodržování tzv. "nebarevné diety" (omezení kečupů, koření, vína, kávy, tmavých nápojů, cigaret apod.). Díky nižší koncentraci bělících gelů je tato metoda velmi šetrná.

 

 bělení zubů - bělení - bleeching

Zeptejte se lékaře na bělení zubů:

 

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Text vzkazu
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

* = povinný údaj

Zeptejte se lékaře

SPOLUÚČAST POJIŠŤOVEN

Informace o spolupráci s pojišťovnami zde!

Novinky

29.3.2023

Návrat sestřičky po mateřské dovolené

Od března 2023 se můžete v ordinaci opět setkávat se setřičkou Janou Stádníkovou, jež se vrátila po...

6.1.2023

Úprava cen od 1.1.2023

V atmosféře všeobecného zdražování jsem nucen reagovat a příslušně upravit i naše ceny. Viz. ceník...

ARCHIVRedakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2010 DCU. Všechna práva vyhrazena. Mapa webu
Dentální centrum Urbánek s.r.o, Londýnská 45/665, Praha 2, Tel.: 777 873 505, Email: info@dcupraha.cz  

Soukromá zubní ordinace