Dentální hygiena Praha 2

Základem péče o zuby jsou pravidelné preventivní prohlídky. Tím však péče o zuby rozhodně nekončí. Aby byla starost o zuby kompletní, je vhodné věnovat se také dentální hygieně. A jak často se dentální hygiena doporučuje?

Ideální je absolvovat ji dvakrát až třikrát ročně. Dentální hygiena je nezbytný proces pro zdraví našich zubů. Věnujte zubům vhodnou péči a předejděte mnohým nemocem od zánětu dásní až po paradontózu. Kvalita a zdraví zubů by měla být na prvním místě. Nenechte péči o ně náhodě.

Dentální hygiena Praha 2

Nedílnou součástí dnešní moderní stomatologie je dentální hygiena Praha 2. Vlastní chrup a cokoli, co je vytvořeno stomatologem, to vše je náchylné k selhání a kratší životnosti, pokud není pacient dobře informován a instruován k technice správné dentální hygieny. K selhání dochází i pokud pacient tato doporučení nedodržuje.

Profesionální čištění se používá při pravidelných kontrolách (prevence) i před bělením zubů k zajištění optimálních a dlouhodobých výsledků.

Dentální hygiena Praha 2 využívá techniky odstraňování zubního kamene kyretami a ultrazvukem. Čištění pigmentací je docíleno díky tryskajícímu jemnému písečku smíchaného s vodou - air-flow

Veškeré úkony související s dentální hygienou jsme schopni provést v Dentálním centru Urbánek na Praze 2. Neváhejte, a kontaktujte nás, rádi se o vás postaráme.

Dentální hygiena Praha 2 vám pomůže porozumět vašim vlastním zubům. Některé zuby, či dásně jsou citlivější, některé jsou zdravé a pevné. Proto je pro někoho lepší používat kartáček s označením “soft”, který je určen spíše pro citlivější dásně.

Existují rady, na které je třeba pravidelně dbát ale mohou vám pomoci zlepšit situaci ve vašich ústech. Poraďte se na dentální hygieně u nás v Praze 2 jak pečovat o vaše zuby co nejvhodnějším způsobem, který přinese vám i vašemu zubaři radost.

Dentální hygiena v Praze pro vás sleduje i novinky trhu o dentální hygieně. Jako většina lékařských oborů i dentální hygiena a její péče o vaše zuby se stále zdokonaluje. Proto určitě neváhejte a využijte poradenství dentální hygieny v Praze 2.

CENÍK DENTÁLNÍ HYGIENY

 

 dentální hygiena  - dentální hygienistka Praha - zubní hygiena

Zeptejte se lékaře - dentální hygiena:

 

Jméno
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Text vzkazu
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

* = povinný údaj

Zeptejte se lékaře

SPOLUÚČAST POJIŠŤOVEN

Informace o spolupráci s pojišťovnami zde!

Novinky

29.3.2023

Návrat sestřičky po mateřské dovolené

Od března 2023 se můžete v ordinaci opět setkávat se setřičkou Janou Stádníkovou, jež se vrátila po...

6.1.2023

Úprava cen od 1.1.2023

V atmosféře všeobecného zdražování jsem nucen reagovat a příslušně upravit i naše ceny. Viz. ceník...

ARCHIVRedakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2010 DCU. Všechna práva vyhrazena. Mapa webu
Dentální centrum Urbánek s.r.o, Londýnská 45/665, Praha 2, Tel.: 777 873 505, Email: info@dcupraha.cz  

Soukromá zubní ordinace