Zubař Praha 2

Pocházíte z Prahy nebo jste se právě přistěhovali a hledáte nového zubaře, který dohlédne na zuby a postará se o váš chrup? Zastavte se na Praze 2, kde najdete naši stomatologickou ordinaci. Staňte se dalším našim spokojeným zákazníkem a svěřte se do péče našim stomatologům.

Nabízíme pravidelné kompletní prohlídky zubů, ale také další konzultace a dentální hygienu. Pro zkrášlení vašeho úsměvu nabízíme také bělení zubů. Zubař Praha 2 je váš nový pomocník v péči o zuby a dásně. Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Navštivte nás v naší stomatologické ordinaci na Praze 2. Poskytujeme špičkové stomatologické služby. Zubaři na Praze 2 mají dlouholeté zkušenosti s veškerými prováděnými procedurami a můžete si tak být jisti dokonalým výsledkem, který přispěje k vašemu pohodlnějšímu životu a celkovému vzhledu. Naším primárním cílem je bezbolestné stomatologické ošetření poskytované zkušeným zubařem.

Měřítkem našeho úspěchu je vaše spokojenost. Mezi prováděné procedury patří bělení zubů, protetické a estetické služby, prevence, parodontologie a záchovná stomatologie. Navštivte nás v naší ordinaci na Praze 2 a naši zubaři se o vás postarají k vaší plné spokojenosti! Nejdůležitější částí léčby zubů je právě prevence.

Ano, prevence vlastně předchází samotnému léčení, ale víte jak si správně zuby čistit a jak pečovat o svůj chrup? Které metody fungují a které naopak ne? Může vám špatně vybraný kartáček nakonec uškodit? Nebo si děláte starosti s tím, co z jídla a pití škodí vašim zubům? To všechno jsou správné a důležité otázky, které můžete položit právě nám na stomatologii v Praze 2.

Rádi vám odpovíme na všechny otázky ohledně preventivního bezpečí vašich zubů, například jaký zubní kartáček je vhodný pro vaše zuby a dáseň, jak silný mezi zubní kartáček používat anebo kde naopak použít dentální nit. Užitečné rady, aby vás vaše zuby nebolely i to je zubař v Praze 2.

Zeptejte se lékaře

SPOLUÚČAST POJIŠŤOVEN

Informace o spolupráci s pojišťovnami zde!

Novinky

29.3.2023

Návrat sestřičky po mateřské dovolené

Od března 2023 se můžete v ordinaci opět setkávat se setřičkou Janou Stádníkovou, jež se vrátila po...

6.1.2023

Úprava cen od 1.1.2023

V atmosféře všeobecného zdražování jsem nucen reagovat a příslušně upravit i naše ceny. Viz. ceník...

ARCHIVRedakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

© 2010 DCU. Všechna práva vyhrazena. Mapa webu
Dentální centrum Urbánek s.r.o, Londýnská 45/665, Praha 2, Tel.: 777 873 505, Email: info@dcupraha.cz  

Soukromá zubní ordinace